Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Settings
oc: Paramètres

en: week
oc: setmana

en: Mode
oc: Mòde

en: Amount
oc: Montant

en: Other
oc: Autre

en: day
oc: jorn

en: month
oc: mes

en: year
oc: an
