Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: select
da: vælg

en: Settings
da: Indstillinger

en: week
da: uge

en: Mode
da: Tilstand

en: Amount
da: Beløb

en: Other
da: Anden

en: day
da: dag

en: month
da: måned

en: year
da: år

en: Currency code
da: Valutakode

en: Cancel return URL
da: Annuller tilbagevenden URL

en: The path '%path' has to start with a slash.
da: Stien '%path' skal starte med en skråstreg.
