Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: select
et: selekteeri

en: Settings
et: Seaded

en: week
et: nädal

en: Mode
et: Viis

en: Amount
et: Kogus

en: Other
et: Muu

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.
