Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: select
fa: انتخاب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: week
fa: هفته

en: Mode
fa: سبک

en: Amount
fa: مقدار

en: Other
fa: ساير

en: day
fa: روز

en: month
fa: ماه

en: year
fa: سال

en: Currency code
fa: کد پول رایج
