Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: select
id: Pilih

en: Settings
id: Pengaturan

en: Amount
id: Jumlah

en: Other
id: Lainnya

en: day
id: hari

en: month
id: bulan

en: year
id: tahun

en: Currency code
id: Kode mata uang
