Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Other
ps: نور

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال
