Recurring PayPal Donations (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: select
ru: выбор

en: Settings
ru: Настройки

en: week
ru: неделя

en: Mode
ru: Режим

en: Amount
ru: Сумма

en: Other
ru: Другое

en: day
ru: день

en: month
ru: месяц

en: year
ru: год

en: Currency code
ru: Код валюты

en: IPN
ru: ИНН

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.
