Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: select
de: Auswählen

en: Type
de: Typ

en: Settings
de: Einstellungen

en: week
de: Woche

en: Mode
de: Modus

en: Amount
de: Betrag

en: Other
de: Weitere

en: day
de: Tag

en: month
de: Monat

en: year
de: Jahr

en: Currency code
de: Währungscode

en: Cancel return URL
de: Rückkehradresse (URL) bei Abbruch

en: PayPal donations
de: PayPal-Spenden

en: The PayPal account's e-mail address
de: Die E-Mail-Adresse des Paypal-Kontos

en: Predefined amounts
de: Vordefinierte Beträge

en: Currency sign
de: Währungssymbol

en: The currency sign
de: Das Währungssymbol

en: Custom amount
de: Benutzerdefinierter Betrag

en: The path '%path' has to start with a slash.
de: Der Pfad '%path' muss mit einem Schrägstrich beginnen.

en: Custom variable
de: Benutzerdefinierte Variable
