Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: select
fr: sélectionner

en: Settings
fr: Paramètres

en: week
fr: semaine

en: Amount
fr: Montant

en: Other
fr: Autre

en: day
fr: jour

en: month
fr: mois

en: year
fr: année

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: Cancel return URL
fr: URL de retour en cas d'annulation

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.

en: Custom variable
fr: Variable personnalisée
