Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Settings
is: Stillingar

en: week
is: vika

en: Mode
is: Hamur

en: Amount
is: Upphæð

en: day
is: dagur

en: month
is: mánuður

en: year
is: ár

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði
