Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: week
lt: savaitė

en: Mode
lt: Būdas

en: Amount
lt: Suma

en: Other
lt: Kiti

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Cancel return URL
lt: Grįžimo URL kai atšaukta
