Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: select
nl: selecteer

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mode
nl: Modus

en: Amount
nl: Bedrag

en: Other
nl: Andere

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: Return URL
nl: Terugkeer-URL

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Cancel return URL
nl: Annuleer terugkeer-URL

en: %email is an invalid email address.
nl: %email is een ongeldig e-mailadres.

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.
