Recurring PayPal Donations (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: select
tr: seç

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: week
tr: hafta

en: Mode
tr: Kip

en: Amount
tr: Miktar

en: Other
tr: Diğer

en: day
tr: gün

en: month
tr: ay

en: year
tr: yıl

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: The path '%path' has to start with a slash.
tr: '%path' yolunun eğik çizgiyle başlaması zorunludur.
