Recurring PayPal Donations (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: select
cs: vybrat

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: week
cs: týden

en: Mode
cs: Režim

en: Amount
cs: Částka

en: Other
cs: Jiné

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Cancel return URL
cs: Zrušit návratovou URL

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.
