Recurring PayPal Donations (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: select
uk: вибір

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: week
uk: тиждень

en: Mode
uk: Режим

en: Amount
uk: Величина

en: Other
uk: Інше

en: day
uk: день

en: month
uk: місяць

en: year
uk: рік

en: live
uk: наживо

en: Currency code
uk: Код валюти

en: IPN
uk: Індивідуальний податковий номер

en: Currency sign
uk: Символ валюти

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.
