Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: select
hr: odaberite

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: Mode
hr: Režim

en: Amount
hr: Iznos

en: Other
hr: Ostalo

en: Currency code
hr: Kod valute
