Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: select
hu: választás

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: week
hu: hét

en: Mode
hu: Mód

en: Amount
hu: Összeg

en: Other
hu: Egyéb

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: Return URL
hu: Visszatérő URL

en: live
hu: élő

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Cancel return URL
hu: Visszatérési URL elvetése

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.

en: Custom variable
hu: Egyéni változó
