Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: select
ro: selectare

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Mode
ro: Mod

en: Amount
ro: Suma

en: Other
ro: Altele

en: day
ro: zi

en: month
ro: lună

en: Currency code
ro: Cod monedă

en: The path '%path' has to start with a slash.
ro: Calea '%path' trebuie să înceapă cu un slash.
