Recurring PayPal Donations (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: select
ca: selecciona

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: week
ca: setmana

en: Amount
ca: Import

en: Other
ca: Altres

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
