Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: select
it: seleziona

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: week
it: settimana

en: Mode
it: Modalità

en: Amount
it: Importo

en: Other
it: Altro

en: day
it: giorno

en: month
it: mese

en: year
it: anno

en: Currency code
it: Codice valuta

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
