Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: select
pl: wybierz

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: week
pl: Tydzień

en: Mode
pl: Tryb

en: Amount
pl: Ilość

en: Other
pl: Inne

en: day
pl: dzień

en: month
pl: miesiąc

en: year
pl: rok

en: live
pl: na żywo

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.
