Recurring PayPal Donations (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: select
sk: výber

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Mode
sk: Režim

en: Amount
sk: Množstvo

en: Other
sk: Ostatné

en: day
sk: deň

en: Return URL
sk: Návratová URL adresa

en: Currency code
sk: Kód meny

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.
