Recurring Events (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
