Recurring Events (2.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (66 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Phone
bg: Телефон

en: Duration
bg: Период

en: minutes
bg: минути

en: Show
bg: Покажи

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Not published
bg: Непубликувано

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: weeks
bg: седмици

en: Hide
bg: Скрий

en: Language code
bg: Код на език

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Minute(s)
bg: Минути

en: Hour(s)
bg: Часове

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
