Recurring Events (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (51 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Show
ast: Amosar

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Not published
ast: Ensin espublizar
