Recurring Events (2.0.0-rc10) - en to kk translation catalogue (58 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
