Recurring Events (2.0.0-rc13) - en to ug translation catalogue (47 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Registration Form
ug: تىزىملىتىش جەدۋىلى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Buffer
ug: بۇففېر
