Recurring Events (2.0.0-rc14) - en to lt translation catalogue (116 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Priority
lt: Prioritetas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: None
lt: Joks

en: Depth
lt: Gylis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: N/A
lt: N/D

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Last
lt: Paskutinis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: minutes
lt: minutės

en: Show
lt: Rodyti

en: First
lt: Pirmas

en: Second
lt: Sekundė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Days
lt: Dienos

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: weeks
lt: savaitės

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Minute(s)
lt: Minutės

en: Hour(s)
lt: Valanda

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Bundle
lt: Paketas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: @date by @username
lt: @username - @date
