Recurring Events (2.0.0-rc5) - en to lv translation catalogue (121 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: Depth
lv: Dziļums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Authored by
lv: Autors

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Now
lv: Tagad

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Last
lv: Pēdējā

en: Clone
lv: Klonēt

en: Duration
lv: Ilgums

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Pending
lv: Gaida

en: minutes
lv: minūtes

en: Show
lv: Rādīt

en: First
lv: Pirmā

en: Second
lv: Sekunde

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Days
lv: Dienas

en: Email Subject
lv: Epasta temats

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Day of Month
lv: Mēneša diena

en: weeks
lv: nedēļas

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Emails
lv: E-pasti

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Minute(s)
lv: Minūte(s)

en: Hour(s)
lv: Stunda(s)

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: No link
lv: Nav saites

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: exposed
lv: eksponēts

en: And
lv: Un

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
lv: @type %label @language tulkojums tika dzēsts.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
