Recurring Events (2.0.0-rc5) - en to os translation catalogue (33 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
