Recurring Events (2.0.3) - en to be translation catalogue (118 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Depth
be: Глыбіня

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Overridden
be: Адменена

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: 1 year
be: 1 год

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Start
be: Пачатак

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Now
be: Зараз

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Show
be: Паказаць

en: Second
be: Секунда

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Hide
be: Схаваць

en: Language code
be: Код мовы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Bundle
be: Набор

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Instance
be: Асобнік

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі

en: Default revision
be: Прадвызначаная версія

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
be: Прадвызначаны пераклад
