Recurring Events (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (83 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Last
az: Son

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Show
az: Göstər

en: Second
az: Saniyə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Hide
az: Gizlət

en: Language code
az: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Emails
az: E-poçtlar

en: No link
az: Link yoxdur

en: Bundle
az: Paket

en: exposed
az: məruz

en: And
az: və

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
