Red Theme (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра

en: Footer third column
be: Трэці слупок футэра

en: Footer fourth column
be: Чацвёрты слупок футэра

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Triptych first
be: Трыпціх нумар адзін

en: Triptych middle
be: Сярэдні трыпціх

en: Triptych last
be: Апошні трыпціх
