Red Theme (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Footer first column
jv: Footer kolom pertama

en: Footer second column
jv: Footer kolom keloro

en: Footer third column
jv: Footer kolom ketelu

en: Footer fourth column
jv: Footer kolom kepapat

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Triptych first
jv: Triptych pertama

en: Triptych middle
jv: Triptych tengah

en: Triptych last
jv: Triptych pungkasan
