RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Picture
bo: པར

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།
