RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Help
gl: Axuda

en: Picture
gl: Imaxe

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Close
gl: Pechar

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Administrator
gl: Administrador

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
