RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Tags
hr: Oznake

en: Help
hr: Pomoć

en: Background
hr: Pozadina

en: Picture
hr: Slika

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Comment
hr: Komentar

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.
