RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Help
kk: Көмек

en: Picture
kk: Сүрет

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Comment
kk: Пікір

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы
