RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು
