RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Body
mr: मुख्य

en: Help
mr: मदत

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Picture
mr: चित्र

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Close
mr: बंद

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
