RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Body
oc: Còs

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Help
oc: Ajuda

en: Background
oc: Rèireplan

en: Picture
oc: Imatge

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Close
oc: Tampar

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.
