RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Help
se: Veahkki

en: Picture
se: Govva

en: Close
se: Gidde
