RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Tags
tr: Etiketler

en: Help
tr: Yardım

en: Background
tr: Arkaplan

en: Picture
tr: Görsel

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Comment
tr: Yorum

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Close
tr: Kapat

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Your virtual face or picture.
tr: Sanal yüzünüz ya da resminiz.

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Site branding
tr: Site markası

en: Default comments
tr: Varsayılan yorumlar

en: Allows commenting on content
tr: İçeriğe yorum yapılabilmesini sağlar

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: Basic block
tr: Temel blok

en: A basic block contains a title and a body.
tr: Bir temel blok, bir başlık ve metinden oluşur.

en: Website feedback
tr: Web sitesi geri bildirimi

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: Site section links
tr: Site bölümleri bağlantıları
