RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Body
ar: المتن

en: Tags
ar: وسوم

en: Help
ar: المساعدة

en: Picture
ar: الصورة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Comment
ar: التعليق

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Close
ar: إغلاق

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Administrator
ar: مدير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Allows commenting on content
ar: السماح بالتعليق على المحتوى
