RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Tags
az: Teqlər

en: Help
az: Dəstək

en: Picture
az: Şəkil

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Comment
az: Şərh

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: User login
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
