RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Body
eo: Korpo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Help
eo: Helpo

en: Picture
eo: Bildo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Comment
eo: Komento

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto
