RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Tags
et: Sildid

en: Help
et: Abi

en: Background
et: Taust

en: Picture
et: Pilt

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Comment
et: Kommentaar

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: User login
et: Sisenemine

en: Close
et: Sulge

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Useful links
et: Kasulikud viited

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid
