RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Help
eu: Laguntza

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Picture
eu: Irudia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Close
eu: Itxi

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
