RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Tags
he: תגיות

en: Help
he: עזרה

en: Picture
he: תמונה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Comment
he: תגובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: User login
he: כניסה

en: Close
he: סגירה

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Administrator
he: מנהל

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Your virtual face or picture.
he: אוואטר או תמונה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: Default comments
he: תגובות ברירת המחדל

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Basic block
he: בלוק בסיסי

en: Website feedback
he: משוב על האתר
