RedACTO (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Tags
ht: Tag

en: Help
ht: Èd

en: Picture
ht: Foto

en: Page title
ht: Tit paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite
